Rumowe Czwartki

Pływająca Nietota

Zapraszamy na niezapomnianą podróż statkiem po rzece Odrze, podczas której odbędzie się ekskluzywna degustacja rumów!Podczas degustacji będziesz miał okazję delektować się niecodziennymi aromatami i smakami rumów a dodatkowo, aby wzbogacić Twoje doznania smakowe, zaserwujemy wykwintną deskę serów i wędlin, która jeszcze bardziej poprawi doznania smakowe!Nie przegap tej okazji do poszerzenia swojej wiedzy o rumach i odkrycia ich różnorodności podczas wyjątkowego rejsu.

KAŻDY CZWARTEK godz. 19:00-20:30. Cena: 200zł/os.

Aby wziąć udział w degustacji, prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc, ponieważ liczba uczestników jest ograniczona.

biuro@nietota.pl  |  +48 782 874 996

Jeżeli chciałbyś, żebyśmy przeprowadzili dla Ciebie prywatną degustację dla 12 os. z możliwością przedłużenia rejsu wyślij do nas zapytanie na maila: biuro@nietota.pl 

Zadzwoń i zarezerwuj już teraz:

Wydarzenie cykliczne, ale ilość miejsc ograniczona!

Impreza firmowa na statku

Wyjątkowa Selekcja

Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalnie dobraną selekcję 5 wyjątkowych rumów, z pośród których 4 z nich pokazują różne style a 5ty jest niespodzianką!
Impreza firmowa na statku

Profesjonalizm

O selekcję rumów oraz wprowadzenia Was w ten magiczny świat zatroszczy się Ignacy Jurkowski, którego możecie spotkać za nietotwym barem.

Nasz kapitan!

rejs statkiem

Wyjątkowy wieczór degustacyjny, podczas którego poznasz świat rumów w niepowtarzalnej atmosferze rejsu po malowniczej Odrze.

Zadzwoń i zarezerwuj już teraz: