Motorówki – wypożyczalnia

Prowadzenie tych jednostek nie wymaga od Ciebie żadnych uprawnień!

Przed wypłynięciem w ciągu kilku minut przedstawimy Ci zasady bezpiecznego poruszania się na wodzie, oraz zapoznamy Cię z obsługą łodzi.

Zacznij z nami swoją motorowodną przygodę.

Zadzwoń i zarezerwuj już teraz:

Motorówka Kontra 400 do wynajęcia we Wrocławiu

Kontra 400

Wynajmij katamaran we Wrocławiu!

Katamaran

Wynajmij łódkę we Wrocławiu!

janmor

Wrocław, znany z pięknej architektury, przyciąga turystów z całego świata. Ale czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak może wyglądać ten malowniczy krajobraz z perspektywy wody? Nasza wypożyczalnia motorówek daje Ci wyjątkową możliwość zobaczenia Wrocławia w zupełnie inny sposób!

Przeżyj niesamowitą przygodę na motorówce

Nie ma nic lepszego niż czuć swobodę płynąc na motorówce i podziwiać panoramę miasta. Dzięki naszym motorówkom na wynajem, nawet jeśli nie posiadasz uprawnień, możesz poczuć ten niepowtarzalny dreszcz emocji. Nasza Kontra 400 jest idealna dla tych, którzy chcą przeżyć to doświadczenie we własnym gronie. Wystarczy zebrać czwórkę znajomych i razem wyruszyć na wodne podboje Wrocławia. Za jedyne 200 zł/h, czeka na Ciebie przygoda, o której będziesz opowiadać przez lata!

Dla doświadczonych sterników – Kontra 450

Dla tych, którzy posiadają uprawnienia i pragną bardziej dynamicznej jazdy, przygotowaliśmy motorówkę Kontra 450. Potężniejszy silnik gwarantuje niesamowite wrażenia na wodzie. Wybierz się w dalsze zakątki Odrze i poczuj prawdziwą moc pod palcami za jedyne 300 zł/h.

Nie martw się, jeśli nie jesteś doświadczonym sternikiem. Zanim wypłyniesz, nasz zespół przedstawi Ci wszystkie niezbędne zasady bezpiecznego poruszania się na wodzie oraz zapozna z obsługą łodzi.

Zaskocz bliskich lub biznesowych partnerów

Wyobraź sobie, jakim wrażeniem zrobiłbyś na swoich współpracownikach, gdybyś zaproponował spotkanie na środku Odrze! Albo jak zachwyceni byliby Twoi bliscy, widząc Wrocław z tak niecodziennej perspektywy. Dodatkowo, jeśli nie czujesz się pewnie za sterem, nasi doświadczeni sternicy chętnie poprowadzą Cię przez odrzańskie szlaki, opowiadając przy tym wodne ciekawostki.

Zacznij z nami swoją motorowodną przygodę!

Zakochaj się w Odrze, spędzając aktywnie czas wolny na jednej z naszych motorówek. Wrocław nigdy nie wyglądał tak zachwycająco. Zacznij swoją motorowodną przygodę już dzisiaj z odyseja-wroclaw.pl!

Zadzwoń i zarezerwuj już teraz: